Showroom-uri

Str. Nicolae Caramfil nr. 22, Bucuresti, cod postal 014143
Luni - Vineri 09:00 - 18:00
Sâmbătă 10:00 - 14:00

Contact

Alina Ciaco Responsabil Proiecte Speciale
alina.ciaco@piastrelle.ro 0724 598 867
Iulia Bulea Responsabil Proiecte Speciale
iulia.bulea@piastrelle.ro 0734 774 615
Strada București, nr. 80-82, Cluj
Luni - Vineri 09:00 - 18:00
Sâmbătă 10:00 - 13:00

Contact

Anca Cimpan Coordonator Showroom
anca.cimpan@piastrellecj.ro 0724 598 800
Eva Pantea Designer& Consilier Vânzãri
eva.pantea@piastrellecj.ro 0724 598 876
Ciprian Pop Manager Zonã
ciprian.pop@piastrellecj.ro 0724 598 880
Silviu Motohon nr. 1A-3 (fosta Divizia 9 Cavalerie), Timis
Luni - Vineri 09:00 - 19:00
Sâmbătă 10:00 - 14:00

Contact

Mihaela Udrescu Consilier Vânzări Showroom
mihaela.udrescu@piastrelle.ro 0724 598 864
Anamaria Selejan Consilier Vânzări Showroom
facturare.tim2@piastrelle.ro 0724 598 889
David Forgaci Manager Proiect
david.forgaci@piastrelle.ro 0724 598 874
Marinela Birău Coordonator Showroom
marinela.birau@piastrelle.ro 0724 598 893