Showroom-uri

Calea Timișorii nr. 170, Arad
Programați o întalnire la numărul de telefon 0724 598 882

Contact

Daniela Dumitrean Reprezentant Zonal
daniela.dumitrean@piastrelle.ro 0724 598 882
Soseaua de Centura nr. 1 Bis, Chiajna, Ilfov, 077040
Luni- Vineri 09:00- 18:00
Sâmbătă 09:00- 15:00

Contact

Gabriela Dimoiu Consilier Vânzări Showroom
office.chiajna@piastrelle.ro 0724 598 898
Angela Bâzgan Consilier Vânzări Showroom
showroom.chiajna@piastrelle.ro 0724 598 868
Mihaela Ghețea Manager Zona
mihaela.ghetea@piastrelle.ro
Petre Burlacu Agent Vânzări Proiecte
petre.burlacu@piastrelle.ro 0731 930 309
Str. Nicolae Caramfil nr. 22, Bucuresti, cod postal 014143
Luni - Vineri 09:00 - 18:00
Sâmbătă 10:00 - 15:00

Contact

Dănuț Stan Consilier Vânzări Showroom
piastrelle-casa@piastrelle.ro 0734 774 607
Iulia Bulea Responsabil Proiecte Speciale
iulia.bulea@piastrelle.ro 0734 774 615
Strada București, nr. 80-82, Cluj
Luni - Vineri 09:00 - 18:00
Sâmbătă 10:00 - 13:00

Contact

Adina Rad Consilier Vânzãri Showroom
adina.rad@piastrelle.ro 0724 598 901
Madalina Olaru Consilier Vânzãri Showroom
madalina.olaru@piastrelle.ro 07245 988 800
Dana Birtas Manager Zona
dana.birtas@piastrelle.ro
Flavia Bondor Consilier Vânzãri Showroom
flavia.bondor@piastrelle.ro 0734 774 611
Ciprian Pop Agent Vânzãri Proiecte
ciprian.pop@piastrelle.ro 0724 598 880
Strada Timisorii Nr. 90, Lugoj
Luni- Vineri 09:00 - 18:00
Sâmbătă 09:00 - 13:00

Contact

Loredana Curuți Consilier Vânzări Showroom
magazinlugoj@piastrelle.ro 0724 598 886
Liliana Erdei Consilier Vânzări Showroom
facturare.lugoj@piastrelle.ro 0724 598 886
Valentin Mărgan Consilier Vânzări Showroom
magazinlugoj@piastrelle.ro 0724 598 886
Sorin Curuți Manager Zona
sorin.curuti@piastrelle.ro 0724598878
Silviu Motohon nr. 1A-3 (fosta Divizia 9 Cavalerie), Timis
Luni - Vineri 09:00 - 18:00
Sâmbătă 10:00 - 14:00

Contact

Mihaela Udrescu Consilier Vânzări Showroom
office.tim2@piastrelle.ro 0724 598 864
Alina Forgaci Coordonator Showroom
alina.forgaci@piastrelle.ro 0724 598 873
David Forgaci Agent Vânzări Proiecte
david.forgaci@piastrelle.ro 0724 598 874
Emilia Iacob Consilier Vânzări Showroom
facturare.tim2@piastrelle.ro 0724 598 889
Marinela Birău Responsabil Proiecte Speciale
marinela.birau@piastrelle.ro 0724 598 893
Str. Țesătorilor nr. 17, Lugoj