Showroom-uri

Calea Timișorii nr. 170, Arad
Luni - Vineri 09:00 - 18:00
Sâmbătă 09:00 - 13:00

Showroom

Daniela Dumitrean Coordonator Showroom
daniela.dumitrean@piastrelle.ro 0724 598 882
Strada Mihai Viteazu nr. 24-26, Brasov
Luni - Vineri 09:00 - 18:00
Sâmbătă 09:00 - 13:00

Showroom

Rãzvan Radu Coordonator Showroom
razvan.radu@piastrelle.ro 0724 598 863
George Chițu Manager zona
george.chitu@piastrelle.ro 0740 109 172

Proiecte

Alina Poparad Agent Vânzãri Proiecte
alina.poparad@piastrelle.ro 0724 598 888
Soseaua de Centura nr. 1 Bis, Chiajna, Ilfov, 077040
Luni- Vineri 09:00- 18:00
Sâmbătă 09:00- 15:00

Showroom

Gabriela Dimoiu Consilier Vânzări Showroom
office.chiajna@piastrelle.ro 0724 598 898
Angela Bâzgan Consilier Vânzări Showroom
showroom.chiajna@piastrelle.ro 0724 598 868
Mihaela Ghețea Manager Zona
mihaela.ghetea@piastrelle.ro

Proiecte

Andreea Carabela Agent Vânzări Proiecte
andreea.carabela@piastrelle.ro 0724 598 885
Petre Burlacu Agent Vânzări Proiecte
petre.burlacu@piastrelle.ro 0731 930 309
Str. Nicolae Caramfil nr. 22, Bucuresti, cod postal 014143
Luni - Vineri 09:00 - 18:00
Sâmbătă 10:00 - 15:00

Showroom

Dănuț Stan Consilier Vânzări Showroom
piastrelle-casa@piastrelle.ro 0734 774 607
Alexandra Tronaru Designer de interior
alexandra.tronaru@piastrelle.ro 0724 598 867
Ionela Șandru Coord. Showroom& Designer
ionela.sandru@piastrelle.ro 0731 930 302

Proiecte

Iulia Bulea Responsabil Proiecte Speciale
iulia.bulea@piastrelle.ro 0734 774 615
Strada București, nr. 80-82, Cluj
Luni - Vineri 09:00 - 18:00
Sâmbătă 10:00 - 13:00

Showroom

Daniela Bucur Consilier Vânzãri Showroom
daniela.bucur@piastrelle.ro 0724 598 875
Adina Rad Consilier Vânzãri Showroom
adina.rad@piastrelle.ro 0724 598 901
Sergiu Adi Designer& Consilier Vânzãri
sergiu.adi@piastrelle.ro 0724 598 876
Dana Birtas Manager Zona
dana.birtas@piastrelle.ro

Proiecte

Ciprian Pop Agent Vânzãri Proiecte
ciprian.pop@piastrelle.ro 0724 598 880
Strada Timisorii Nr. 90, Lugoj
Luni- Vineri 09:00 - 18:00
Sâmbătă 09:00 - 13:00

Showroom

Loredana Curuți Consilier Vânzări Showroom
magazinlugoj@piastrelle.ro 0724 598 886
Liliana Erdei Consilier Vânzări Showroom
facturare.lugoj@piastrelle.ro 0724 598 886
Valentin Mărgan Consilier Vânzări Showroom
magazinlugoj@piastrelle.ro 0724 598 886
Sorin Curuți Manager Zona
sorin.curuti@piastrelle.ro 0724598878
Silviu Motohon nr. 1A-3 (fosta Divizia 9 Cavalerie), Timis
Luni - Vineri 09:00 - 18:00
Sâmbătă 10:00 - 14:00

Showroom

Alina Forgaci Consilier Vânzări Showroom
alina.forgaci@piastrelle.ro 0724 598 873
Ramona Borborean Consilier Vânzări Showroom
ramona.borborean@piastrelle.ro 0734 774 614
Mihaela Udrescu Consilier Vânzări Showroom
office.tim2@piastrelle.ro 0724 598 864
Oana Luca Designer& Consilier Vânzări
oana.luca@piastrelle.ro 0724 598 895

Proiecte

David Forgaci Agent Vânzări Proiecte
david.forgaci@piastrelle.ro 0724 598 874
Simion Barnutiu, Bl. 11A, parter, Timis
Luni - Vineri 09:00 - 18:00
Sâmbătă 10:00 - 14:00

Showroom

Nicoleta Stan Consilier Vânzări Showroom
facturare.tim2@piastrelle.ro 0724 598 889
Daniela Buhaciuc Consilier Vânzări Showroom
daniela.buhaciuc@piastrelle.ro 0731 930 301
Emilia Iacob Consilier Vânzări Showroom
facturare.tim2@piastrelle.ro 0724 598 889

Proiecte

Marinela Birău Responsabil Proiecte Speciale
marinela.birau@piastrelle.ro 0724 598 893
Str. Țesătorilor nr. 17, Lugoj